Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most először hogy leborotválta...

Most először hogy leborotváltam a puncimat mert már zavart a dzsumbi és ez már 2 napja volt. Mostanra már nagyon viszket és tele van pattanással de ha hozzáérek nagyon fáj. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 20:28
 1/6 anonim válasza:
Kend be grapefruitmag-kivonattal! (Értelemszerűen a csiklódat és a kisajkakat hagyd ki!)
2015. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kis kieg.: Nagyon fogja égetni, tehát nem lesz kellemes, de leviszi a kipattogzást és elmúlik a viszketés.
2015. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Pedig a teljesen szőrös a legjobb. :(
2015. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És körömollóval szoktam levágni a szőrt.Hatásos és nem fáj csak egy kicsit szúr.
2015. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Begyulladtak a szőrtüszők,én a DM-ben szoktam rá krémet venni,az elmulasztja.

Sajnos én is ilyen vagyok,először borotváltam,"majd megszokja a bőröm" címszóval,aztán úgy fél év után meguntam a dolgot(leborotváltam,aztán másnapra tiszta kiütés voltam,akár mivel kentem/fertőtlenítettem,és mire elmúlt,már újra lehetett borotválni),és inkább epilálom.Nem mondom,hogy kellemes,de nem gyullad be utána,és tartós.

2015. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó, pontosan mi a krém neve?
2015. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!