Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb? Hullámdauer vagy...

Melyik jobb? Hullámdauer vagy napi göndörítés?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen tök lapos ,meg egyenes hajam van, valami ilyesmi: [link]


De nem szeretem! Sokan mondták hogy az szép , meg hogy örüljek hogy ilyen jó egyenes hajam van , de én szeretném nagyon ha nem ilyen lenne . pl valami ilyesmi:


[link]

[link]


Mert igy abszolut semmi formája nincs és mindig lelapul.Nem akarok nagyon göndört , csak hogy hulámos legyen , h legyen valami formája. Szóval szerintetek daueroltassam be vagy ha minden nap begöndörítem hajgöndörítővel akkor kicsit hullámosodik?Előre is kösz a válaszokat! 14/L



2015. máj. 9. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Kb. egy éve daueroltattam be a lapos vékonyszàlú,majdnem egyenes, lelapuló, igencsak lestrapált állapotban lévő hajamat. Pár év vasalgatás, göndörítés és festés teljesen tönkretette. 30-35 centi hosszúra lett visszavágva az évek során (amúgy derékig ért régen). Nagyon féltem a dauertól, mivan ha nem tetszik. De jobb dolog nem is történhetett volna a hajammal. 10 hónap alatt 14 centit nőtt, nem kell göndöríteni, vasalni, 4-5 napig is kibírja mosás nélkül (előtte 1,5-2 nap) nem kell (nem is lehet) fésülni, nem kell foglalkozni vele. És sokkal sokkal jobban áll mint az egyenes! Igaz hogy nekem hagyományos dauer van benne, ez valahogy úgy néz ki mintha 2 copfba lett volna befonva éjszakára, szóval nem nagy hullámok, inkább természetes göndör hatása van. Nagyon szeretem! Hátrányai: évente nagyjából egyszer lehet dauerolni, nem nagyon szabad festeni és soha többè nem lesz egyenes hajad. Csak ha lenő a dauer. Ennek ellenére nagyon örülök hogy meg mertem csináltatni! Régóta nem volt ilyen jó állapotban a hajam. 18/L
2015. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Szóval te azt mondod ,hogy jobb a dauer , mert a göndörítés tönkreteszi a hajat ? :o Az is nagyon roncsolja ,ha kerámiás a göndörítőm vajon? És még azt akartam kérdezni hogy a dauer nem árt ha nagyon fiatalon csinálják?
2015. máj. 12. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap besütöd a hajad, a meleg tönkreteszi egy pár hónap alatt, ezért nagyon jó a dauer. Nyáron még hajszárító sem kell, annyival is kevesebb hőt kap. Persze azért néha besütöm ha valamilyen alkalomra szép loknikat akarok, de olyan ritkán van. Szerintem mindegy hogy mennyi idősen csináltatsz dauert. Én 17 voltam.Nincs különbség egy 14 és egy 17 éves haja között. Ez nem függ össze a korral. #1 voltam :)
2015. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ,mentek a zöld lájkoskezek :)
2015. máj. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!