Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam ha nekem a...

Levágassam a hajam ha nekem a rövidebb tetszik, de a barátomnak a hosszú?

Figyelt kérdés

Én nem tudok dönteni, nekem jobban tetszik a rövidebb, de a barátom meg oda van a hosszúért... szeretnék neki is minél jobban tetszeni... de azért magamnak is.

Ilyen most a hajam: [link]

és ilyet szeretnék: [link]


Szerintetek melyik jobb és melyik a nőiesebb forma?


2015. máj. 11. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az a legfontosabb h neked tetszen, de ettől függetlenül én is hosszúhaj mellett voksolok. De ez a te döntésed, ha nekem már nem tetszik a hosszú akkor csak a barátod miatt ne hagyd meg ilyenre.
2015. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy te jól érezd magad. Ha idegesít a hosszú hajad, akkor vágasd le, a barátod ezért nem fog elhagyni, mert szeret. (Ha mégis, akkor az elárul egy-két dolgot róla.)

Nekem a második képen lévő rövidebb haj jobban tetszik, az Avril-féle haj már annyira unalmas. Vagy egy mellig érő fazon is szép.

2015. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez még nem túl rövid, most éppen nekem is ilyen fazonú a hajam, előtte nekem is hosszabb volt. szerintem nőies.
2015. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ne vágasd le. Én is hosszú haj párti vagyok, mint a barátod, szerintem elég rossz érzés lenne neki ha levágatnád.

F

2015. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A külsőd a te dolgod. A haj meg csak haj, attól még ugyanaz az ember maradsz. Ha neked jobban tetszik, vágasd le, ez egyébként nem is rövid.
2015. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!