Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire használják a kókuszolajat...

Mire használják a kókuszolajat a szépségápolásban?

Figyelt kérdés

Eddig sok jó dolgot olvastam a kókuszolajról, azt írják nagyon sok mindenre lehet használni.

Én konkrét példákra lennék kíváncsi, hogy Ti mire használjátok? Mi az, amire bevált, és mi az amire nem?



2015. máj. 12. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kókuszolaj körülbelül mindenre jó, én sokat használom, szempillára, körömre és hajra is; sőt arcpakolásba is szoktam kicsit rakni belőle, szép sima lesz utána a bőröm. A hajtöredezettség ellen jó, táplálja is a hajat. Körmöt erősíti, szempillákat szépen ápolja, feketébb és fényesebb tőle, meg mintha dúsítaná is őket.. :) Tényleg nagyon jó. Arra kell figyelni, hogy arcpakoláshoz keveset kell tényleg adni, mert túl soktól előjönnek a pattanások.
2015. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tényleg bármire lehet használni.

arc-, test-, köröm-, hajápolásra. de arcnál figyelni kell, mert ha hajlamos vagy mitesszerekre, pattanásokra, akkor még többet fog okozni.

2015. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hajra nem szeretem használni.


Arcra kenem csak, nagyon jó a száraz bőrömnek.

2015. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] nagyon fincsi, én megcsináltam, és kijelentem nem is próbálok ki mást, talán ezt: [link] ehhez shea vaj is kell, de végül is, az se olyan drága, és jó is :)
2015. máj. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sminklemosásra is jó! Csak felolvasztod a kezedben, bedörzsölöd vele pl. a szemed; és egy vattakoronggal letörlöd.


Én heti 1-2X használom esténként az arcomra. Kissé zsíros, pattanásra hajlamos a bőröm, de még nem okozott problémát.


Néha a hajvégeimre is teszk. Viszont pár óra után hajat mosok.

2015. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sminklemosónak is használom de leginkább a hajamra kenem. Eddig egyszer próbáltam ki (fontos hogy hidegen sajtolt szűz kókuszolaj legyen) de a hajam sokkal fényesebb és erősebb lett másnapra. És még csak kellemetlen szagot se hagyott mint a ricinusolajam mivel eleve kókusz illata van. :) Nagyon jó próbáld ki! Kensz elsőnek a tövekre belemaszírozod ujjal aztán ha kész a hajvégekre de akár az egész hajra is lehet a mégjobb hatásért. Nekem nagyon bejött és úgy érzem egy darabig még turi nem fog töredezni a hajam legalábbis amíg kenem addig nem fog. :) A ricinus olajtól meg rengeteget nőtt a hajam azt is érdemes kipróbálnod ha még nem tetted. :)
2015. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!