Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna bőrű lány fekete hajjal...

Barna bőrű lány fekete hajjal szebb vagy világos barnával?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A fekete senkinek sem áll jól. Barna vagy világos barna.
2015. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közép barnával.
2015. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a fekete túl természetellenes és cigányos, a világosbarna meg nem annyira jó sötétebb bőrhöz szerintem. én sötétbarnára szavaznék.
2015. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leginkább sötétbarnával... vagy feketével, ha az a fekete természetes, és nem az a természetellenes rondaság, amit az olcsó festéktől ér el az ember. Világosbarna... az igazán barna bőrűeknek ritkán áll jól, de itt is akadnak kivételek.
2015. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sötét-közép-világosbarna, fekete semmiképp
2015. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Barna bőrhöz sötét haj van kitalálva, és jól kitalálva, így adta a természet, egyéb dolgok eléggé taszítóan tudnak kinézni. (Persze csinálják nyakra-főre.) Szerintem nem jó, ha valakinek a bőre sötétebb a hajánál.


Nem az a művi festék-fekete kell, hanem az a sötétbarna/feketésbarna, ami mediterrán vidékeken a természetes.

2015. máj. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

és akinek természetesen barnásabb a bőre, mint a haja?

pl.:

[link]

2015. máj. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!