Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Precíz/alapos fejmosást...

Precíz/alapos fejmosást hogyan kérjek? Magyarázat lentebb.

Figyelt kérdés

Fodrásznál a dauer után megmosták a hajam a következő módon:

A saját samponomat vittem, amivel megmosta a hajam a fodrászom anyukája, majd rá a saját balzsamomat amit szinte azonnal leöblített, így én kértem hogy egy kicsit hadd maradjon rajta a balzsam. Így tett még rá balzsamot, majd 2 perc után leöblítette, de csak egyszer folyatta le a langyos vizet a hajamon, majd már zárta is el a vizet. Rá a törülköző.

Sajnos minden alkalommal minimális mennyiségű vízzel öblíti le a hajam.

Nagyon nehéznek és büdösnek éreztem a hajam, majd 5 nap után megmostam. Habzott a hajam az első öblítésnél, tehát mielőtt a sampont rátettem volna.

Vagyis nem volt alaposan kiöblítve a hajam, és a saját samponomat és balzsamomat szárították bele a hajamba.


Hogyan kérjek egy alapos öblítést?

Amúgy meg vagyok vele elégedve de az anyukája olyan ügyetlen, és nagyon kevés vizet használ.

Már egy üveg ásványvízen gondolkodtam hogy viszek magammal, hogy azzal pluszban öblítse le a hajam, ha már annyira spórolnak.


Mellesleg nem rövid és nem is kevés a hajam. Nem akarok udvariatlan lenni, de csak szeretnék egy alapos öblítést, főleg a dauer és a fixáló után.


2015. máj. 12. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fodrász is egy szolgáltató, pénzedért azt csinál a hajaddal amit szeretnél. Szerintem tiszta beszéd a legenyenesebb így elkerülhetö a félreértés. Mosáskor jelezd , hogy kérnél még egy öblítést mert legutóbb kellemetlen samponréteg maradt rajta ezt szeretnéd elkerülni. Ennyi
2015. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan szóljál, hogy szeretnéd, ha mégegyszer alaposan leöblítené a hajadat. Nem fog megharagudni, lehet, csak annyi van, hogy a fodrászod anyukájának nincs elég rutinja a hajmosás-öblítésben.
2015. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, teljesen igazatok van.

Mentek a zöld kezek.

2015. máj. 12. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!