Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek sok macera van...

Szerintetek sok macera van ilyen rövid hajjal?

Figyelt kérdés

Elég hosszú hajam van és újabban nagyon nekiállt hullani. Gondolkozom azon, hogy lenyiratom.

Szerintetek ilyen hajjal sok macera lenne ?

[link]



2015. máj. 14. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy sok lenne.

De azt kalkuláld bele hogy lehet hogy nem fog tetszeni, és sok pasi inkább a hosszú hajért van oda.

2015. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha alapból egyenes és lapos a hajad, akkor nem. Ha sok a babahajad, előszeretettel alszod el a hajad, hullámos vagy olyan "szöszösebb" fajta, akkor szenvedni fogsz vele.
2015. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel semmi macera nincs, habár iszonyat bénán is néz ki.
2015. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyesmi rövid hajam volt, mindig elaludtam, és felállt, és azon már semmi nem segített reggel, csak ha megmostam.. de nem moshattam minden nap hajat. :( Utáltam, szörnyű volt, kínszenvedés volt lenöveszteni.
2015. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!