Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen márkájú hajolaja...

Cunciii kérdése:

Nektek milyen márkájú hajolajak váltak be? Amitől szép puha és fényes lett a hajatok.

Figyelt kérdés
nekem elég száraz a hajam, és nem merek már nekiugrani semilyen drága hajolajnak ami aztán semmit sem ér, most éppen avonos hajsprayt használok supreme oilst de semmit nem használ.. gondolkodom hogy loreal elseves hajolajat vegyek vagy inkább garnierest, vagy gliss kurost szerintetek melyik a jobb?
2015. máj. 18. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Pantene tényleg jó
2015. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne ilyen "márkás" hajolajat vegyél mert azokban kb semmi olaj nincs.

Menj be egy bioboltba és kérj tiszta argán olajat, az jó a hajnak. Annál jobbat nem találsz.

2015. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha fényes hajat szeretnél próbáld ki a Gliss Kur Liquid Silk hajregeneráló balzsamot. Minden nap vasalom a hajam, száraz és töredezett volt, de amióta ezt használom puha és fényes.:)

[link]

2015. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy próbáltam már gliss kuros prayt valami ultimate oil elixir volt a neve, de inkább száritotta mint puhitotta volna...:S és nem merek nekiugrani ennek a liquid silknek félek hogy ez se segit.
2015. máj. 19. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Felejtsd el ezeket a mű, szilikonos vacakokat. Ezek csak bevonják a hajadat egy műanyag réteggel, amitől szépnek tűnik, de valójában fulladoznak a hajszálaid, mert nem kapnak levegőt. A töredezés is ennek a következménye.


Válassz inkább natúr olajokat: ricinus (ez a növekedést is segíti), kókusz, argán, mandula. Hidd el, a hajad sokkal hálásabb lesz érte.

2015. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy én is használtam anno ilyen márkás hajápolókat, és nekem is száraz, töredezett lett a hajam tőle, le is kellett vágni. Azóta csak ricinus és kókusz olajat, natúr sampont és balzsamot használok. Közben eltelt pár év, és most már olyan szép, fényes, egészséges derékig érő hajam van, amiről régen csak álmodoztam.
2015. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem deréktől lejebb érő a hajam :) csak töredezik :S
2015. máj. 24. 06:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ezért kellene rá jobban figyelned, ahogy az előző is írta. Vágasd le a törött részt, és használd ezeket a természetes olajokat. Én is csak jókat tudok mondani róluk.
2015. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!