Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nappali hidratálókrém esti...

Nappali hidratálókrém esti alkalmazása okozhat problémákat? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Nappali hidratálóm van, de mindig este szoktam használni, mert akkor radírozok. És tegnap is bekentem úgy 10 óra között a homlokom miután radíroztam, szépen be is szívta, legalábbis matt hatása volt, de azért amikor lefeküdtem éjféltájban még mindig éreztem, hogy mintha picit zsíros lenne a bőröm.

Aztán ma reggel felébredtem, és tisztára fénylett az egész homlokom. Mintha kiizzadtam volna. Sztem nem szívta be rendesen.


De ennek tetejében a homlokomra reggel jött egy csomó gyulladt pattanás.


Mindez lehet azért, mert nem szívta be rendesen, lefeküdtem, zsíros volt az arcom egész éjjel a krémtől, és aztán jöttek a pattik reggelre?


2010. febr. 25. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
az nem a krémtől volt. az éjszakai krémek egyébkéntis zsírosabbak, mint a nappalik, pont azért, mert akkor van idő h beszívja.
2010. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de nem szívta be. Reggel mikor felkeltem fénylett rendesen a homlokom.
2010. febr. 25. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
reggel arcot kell tisztítani amúgyis, h az éjszaka felszínre került szennyeződésektől megszabadulhass.
2010. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak azért kérdeztem, hogy nem-e mivel éjjel tiszta "zsír" volt a fejem, ezért jött ki rajta reggelre pattanás. A bőr éjjel nem tudott tőle lélegezni, eltömődtek a pórusok stb?
2010. febr. 25. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!