Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg csak a hosszú hajú...

Tényleg csak a hosszú hajú nők szépek, vonzóak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 22 éves és épphogy eléri a vállamat a hajam. Pár hónapja növesztem, előtte hajmodellkedtem, elég rövidre vágták de akkor nem bántam, úgy voltam vele majd utána úgyis megnövesztem. Azóta túl vagyok egy szakításon, és kicsit elkezdett zavarni hogy rövid a hajam. Az előző barátomnak oké volt, de ahogy itt olvasgatok, meg az utcán is a párok akiket látok, az alapján tényleg tartok tőle hogy addig nem lesz senkim amíg nincs hosszú hajam... annyira meg nem nő gyorsan.
2015. máj. 24. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Tatár Csilla féle rövid haj nálam kizáró ok. A félhosszú már van akinek jól áll.
2015. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na erre most rá kellett keresnem : D Ennyire rövid hajam nem volt szerencsére soha. Fülcimpáig érő volt ősszel, azóta növesztem... Csak nehéz, amikor neves fodrászok mondják az embernek hogy nem fog jól állni a hosszú mert testalkat így, arcforma úgy... Pedig legbelül úgy érzem igenis egy hosszabb hajjal sokkal bájosabb, természetesebb lehetnék. Persze nem derékig érővel, az tényleg sok lenne, a vékonyszálú hajam nem alkalmas rá. De olyan lapocka alá valamivel nagyon szeretném.
2015. máj. 24. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Egy long bob frizura sokkal bájosabb tud lenni, mint némely derékig erő lobonc.

Nem vagyunk egyformák. Nem mindenkinek jön be a hosszú haj.

2015. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A hajnál az a lényeg hogy hozzád illő és ápolt legyen, tök mindegy milyen hosszú. Van aki röviddel szebb, van aki hosszúval.

Pl milyen jól néznek ki:

[link]

[link]

[link]

[link]


Én is pont akkor ismertem meg a párom 5 évvel ezelőtt mikor rövid hajam volt, ilyen: [link]

Érdekesebb voltam röviddel, mint hosszúval.

2015. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Natalie Portman kopaszon is nagyon tetszett a V mint vérbosszúban. Szóval ha valakinek szép arca, fejmormája vagy és szép teste, azt rövid hajjal se lehet elrontani ;)
2015. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Néha hajlamos vagyok leakadni ilyen hülyeségeken, hogy tuti ez meg az miatt nem kellek majd, aztán ha belegondolok, az eddigi két barátom is olyannak szeretett meg amilyen épp voltam, pedig volt ott kék-zöld hajtól kezdve minden... szóval nem aggódom :) Hosszút azért is szeretnék nagyon már, mert utoljára akkor volt hosszú hajam, mikor még éppen csúnya kislány voltam, valahol a tinédzserkor elején... szóval valahogy hiányzik az életemből a csinos, hosszú hajú lány érzés : D Most már kikupálódtam, stílusra, alkatra, arcra is sokat fejlődtem, szeretném ezt látni egy hosszú haj mellett, inkább erről van szó.
2015. máj. 24. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más tetszik. Összességében szerintem több embernek tetszik a hosszú haj. De valakinek meg majdnem tökmindegy.

Én hosszú haj párti vagyok. Vagy ha nem is hosszú, de legalább váll alá érjen.

2015. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a többségnek tényleg nem jön be a rövid haj a csajokon, de azért sokan vannak, akiknek meg igen, vagy tökmindegy.

ha szép arcod van, így-is úgy-is szép leszel. amúgy szerintem vagány a rövid haj.

az váll felé, vállig érő "rövid" haj már nem is olyan rövid, fiúk többségének már hosszúnak számít. : D most amúgy is elég divatos a longbob.

2015. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!