Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért töredezik hajam, és...

Miért töredezik hajam, és miért nem nő? Hogy akadályozhatnám meg ezt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem nő meg a hajam hosszúra, és nagyon-nagyon töredezik. Nem tudom, miért. Nem vasalom, göndörítem, stb. Most elkezdtem használni egy argánolajas sampont és balzsamot, meg a fodrásznál vágattam belőle, de szerintem még mindig el van törve. Havonta kell vágatnom, és egyszerűen nem nő meg olyan igazán hosszúra. Mit csináljak?

2015. máj. 24. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú most? Raksz ki képet?
2015. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek nö meg olyan hosszúra a haja. Attól függ, hogy a fejböröd milyen súlyú hajat tud elbírni. Nekem pl. a vállamig nö, és ott megáll a növésben, onnantól már csak töredezik.
2015. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenkinek nő meg hosszúra. Van egy hosszúság mindenkinek, aminél nem nő tovább.
2015. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom hogy az igaz e amitt elöttem irtak én mén nem halottam róla de lehet hogy igaz. Amúgy én is így voltam jó sokat lekellet vágni a hajamból hogy normálisan tudjon nőni. Én használok amióta le lett

vágva haj olajat nekem bevál én az Avonból szoktam rendelni ha érdekel vannak jó barzsamok is de a sima drogériákban is lehet kapni. De ne azzonal várd a hatásukat kell egy-két honap mialatt rendbe jön a hajad szerkezete.

2015. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!