Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha Nizoral sampon használa...

Baj ha Nizoral sampon használata közben egyszer sima sampont is használtam?

Figyelt kérdés

14éves lány vagyok.Eléggé korpás hajam van de mióta használom (2hete) a Nizoral sampont már sokkal jobb lett,de még a kúrának nincs vége,még 2hét.Most pénteken volt tablófotózásunk,mert ballagok 8.-ból.Ezért csütörtökön elmentem fodrászhoz.Úgy gondoltam hogy gyorsan levágja a hajam,tesz bele hajcsavarókat és másnap reggel kiveszi.De amikor beléptem akkor a fodrász azt mondta hogy menjek is hajmosásra.Én megilyedtem,mert tudtam hogy mosz nem sima sampont használok,de ellenkezni nem akartam.Szóval ma is mosnék hajat,Nizorallal.Attól még ugyan úgy fog hatni?Nem lett baja most ettől a hajamnak?Mert még nem teljesen jó a hajam és én még nem szeretném befejezni.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat



2015. máj. 25. 11:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!