Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a hajnöves...

Mit gondoltok erről a hajnövesztő szerről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ricinusolaj. Az válaszoljon aki próbálta is....Nem rég lett levágva a hajam nagyon rövidre a töredezés miatt, sajnos. És nagyon utálom, minnél előbb hosszú hajat szeretnék, mert így borzalmas. Szóval aki használta, az írjon véleményt:)

2015. máj. 25. 15:51
 1/6 anonim válasza:
26%
Elèggé macerás procedura hajra ricinusalajat tenni. Igazából a hajtövekbe kell bedorzsolni az igen ragados, suru olajat, rajta hagyni par orara de inkabb egesz ejszakara. Amivel az a baj h igen nehez kimosni a hajbol, 3-4 szer samponnal mosod es meg ezutan is zsiros marad a hajad. En szempillamra es szemoldokomre szoktam rendszeresen hasznalni es segitett.
2015. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én olvastam róla hogy a samponnal kell összekeverni, olajakkal, tojássárgájával és nem lesz annyira ragadós, mintha csak az olajat vinnéd fel.:)
2015. máj. 25. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fél évig használtam és semmivel sem nőtt tőle gyorsabban a hajam..viszont baromira hullott tőle és tök macera volt használni.
2015. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Probald ki a koffein sampont, serkenti a hajnovekedest. Ami meg brutal jo a hajnak az a Forcapil vitamin. Jo sok, egeszseges, szep, hosszu hajad lesz tole. Hatrany: nem csak a fejeden :D sokfele hajvitamint probaltam..hairclinic es hasonlo, de ez a tuti, ismeroseimtol is csak pozitiv velemenyeket hallottam rola. Rucinus samponnal egyutt?...haaaat.. Azt ejszakara rajtahagyni a hajadon? Dehogyis! A tojassargajaval verziorol mar hallottam.
2015. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Marmint "ricinus olaj samponnal egyutt"
2015. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ricinustól max hajhullásod lesz mivel olaj, amit tilos fejbőrre kenni.

Hajnövekedést beindíthatja a csalán és egyéb gyógynövény főzet, hajhullásra való hajszeszek is, pl herba vita.

2015. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!