Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek hajmosás után...

Lányok, nektek hajmosás után másnap, vagy két nap után nem büdösödik be a hajatok, ha kint járkáltok a városba stb?

Figyelt kérdés

Vagy azokhóz is szól pluszba a kérdés, akik dohányoznak, nyilván rövid hajúakra nem vonatkozik a kérdés.

De én sűrűn mosom, tudom nem kellene de zavar ha nem jó illatú, és az illat nem sokáig marad, ha utazok....Nektek?


N


2015. máj. 25. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem illatos (ami pont nem érdekel, illatmentes natúrszappannal mosom), de nem is büdösödik be. Hetente egyszer mosom és még a 7. napon sem büdös, pedig közlekedésben dolgozom. Mondjuk én nem dohányzom.
2015. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz büdös sose. Csak ha füstös helyen vagyok. Bár, amióta nem lehet bent dohányozni, ilyen nincs.

Nekem inkább azért kell gyakran mosni, mert zsírosodik.

2015. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem szokott büdös lenni, csak koszos. 4 naponta mosom
2015. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem büdösödik be:s egy-két nap után meg pláne nem.
2015. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fővárosban lakom, plusz dohányzom, és igen, nincs jó illata mosásra 2-3 nappal. de gyorsan is koszolódik, úgyhogy legritkábban 3 naponta mosom, de inkább 2.
2015. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban lakom, heti kétszer mosom. Még aznap is, amikor a mosás esedékes, sampon vagy parfüm illatú.
2015. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én nem értem az enyémen miért érzek nem jó illatot...

az enyém nem zsirosodik abszolut.....csak szárad, töredezik.....de az illat nem marad sokáig rajta meg

2015. máj. 25. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, de 2 naponta mosom, mert zavar a zsírosodás. Mindig jó illatú.
2015. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én is, csak az a gond, h nekem jobban töredezik, és hamar ki is kopik a vörös hajszin.....a sűrű mosástól, de ha meg nem mosom, nem lesz j illata, illetve kezelhetetlenül elalszom
2015. máj. 25. 22:45
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem félhosszú, és nem egyforma hosszúságú sajnos
2015. máj. 25. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!