Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hívják az alábbi hajhossz...

Hogy hívják az alábbi hajhosszabbítási módszert? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]


Érdekelne, hogy tud-e valaki valamit erről a póthajas módszerről. Sokkal egyszerűbbnek tűnik, mint a másik fajta csatos testvére. :) Magyarországon lehet kapni valahol?



2015. máj. 28. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam, nagyon jó
2015. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ez marha jó :O
2015. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csatos póthaj ha jobban megnézitek.
2015. máj. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és Mo-on hol lehet kapni?
2015. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az angol neve "halo extension". Mo-on még nem láttam és jobb is ha külföldről veszed mert itthon minden sokkal drágább és semmivel sem jobb. Az ebayen meg az aliexpressen is lehet kapni.


Ez gyakorlatilag egy fejpánt ami átlátszó damilból készült és az alsó felére hajsorok vannak varrva. Tényleg jobb mint a sima csatos mert nem a hajadhoz van rögzítve, így ne húz és könnyen fel- és levehető.

2015. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és ez eredeti haj? néztem ebayen és van egyenes mg göndörített, akkor pl az egyenest nem lehet göndöríteni?
2015. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én láttam ilyet már magyarországon is a topshop-ban, vagy hol árulják.. Azt hiszem 15 ezer Ft volt, többféle színben.
2016. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!