Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegyek ázsiai szőkített hajat?

Vegyek ázsiai szőkített hajat?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát szeretném, akiknek volt vagy épp van ázsiai haja felrakva. Különböző véleményeket olvasok róla . Van , aki dícséri ,de sok a kritika is . Varratni szeretném . Érdemes lenne megvásárolnom vagy pénz kidobás lenne?

2015. máj. 29. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ne
2015. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt többször, többféle helyről rendelve, van amelyik jobb volt és van amelyik kevésbé jobb minőségű, én összességében meg voltam velük elégedve, persze azt tudni kell hogy nem fogja évekig bírni (ahogyan az európai sem, hogyha állandóan fent van). Ha csatosként hordom akkor évekig is kibírja, hiszen sokkal kevesebb 'szenvedésnek' van kitéve (éjszakánként leveszed, nem mosod mindig amikor a saját hajad stb.) Nekem az európai sem bírta sokkal tovább. Jelenleg is ázsiai platina szőke van, de csak csatos és nagyon ritkán használom. Ezt 2 éve vettem. Volt amúgy varrva is és hőillesztve is, nekem a varrás sokkal jobban bejött, bár ezt már nem kérdezted :) Én 100grammot vettem 15.000Ftért, 60cm-et. Sajnos már nem árul az illető akitől az utóbbi években vettem :(
2015. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már nem aktuális, de leírom a tapasztalatomat...

Nekem 3× volt szőke (613-as) indiai hajam. A legelső mindig megvan, bár pótlásként használom csak, ha olyan alkalomra megyek, hogy még dúsabb hajat szeretnék. :D A második egész jó volt, 2,5 hónapot volt fent. Az első festés után kicsit száraz lett, főleg a vége. Aztán le lett szedve. Mikrogyűrűs volt. Szerettem volna visszarakatni, de amikor leszedte a fodrász, akkor vettük észre, hogy nagyon elvékonyodtak a tincsek végei...ez igazából természetes, úgymond elkopott a haj, mert használva volt. Bár nem bírta sajnos sokáig, de hát a szőkített haj bírja legkevesebb ideig, mindegy milyen fajta. És a 3. szintén indiai volt, mikrogyűrűs felrakással. RÉMÁLOM VOLT! Megfelelően ápoltam, észrevettem, hogy szárad, ezért nem is vasaltam, max heti 1×...figyeltem, hogy az alkohol tartalmú, illetve Garnier Fructis termékeket kerüljem és szilikon, keratin tartalmú termékeket használjak. Az a haj 2 hónapot nem bírt ki! Ezek után vettem ázsiai festett hajat, amitől féltem, mert ez a "legalja" kategória, ez a "legrosszabb minőségű"...

De szerettem volna kipróbálni, mert egy barátnőmnek fekete ázsiai haj volt és bevált. Na lényeg a lényeg...vettem 100 gramm ázsiai szőkített hajat és imádom!  6 hónapja van meg, harmadjára van feltéve (2 havonta leszedetem, mert zavar a lenövés) és semmi baja! Na jó, annyi, hogy vannak rövidebb hajszálak, amik eltörtek...de igazából pár szál nem látszik amúgy sem...Egyébként nem száraz, annyira könnyű fésülni, hogy néha napján műanyag fésűvel is kifésülöm (egyébként póthajra való puha fésűket használok). Komolyan sokkal jobb, mint az indiai! Amúgy sokan panaszkodnak az ázsiai szőkített hajakra. De hidd el, hogy ez ápolás kérdése is!

És akit érdekel esetleg, hogy milyen márkájú termékeket használok, az nyugodtan kérdezzen!!!

2015. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!