Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Küldenétek légyszi bőr hidratá...

Küldenétek légyszi bőr hidratáló/nyugtató/gyulladásgátló stb. arctisztítókat? De konkrét termékeket? :/

Figyelt kérdés
amiktől kevesebb lesz a "heg" az arcon..
2015. máj. 29. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Biodroga-t használok, természetes anyagokkal tisztít és nem károsítja a bőrödet, mint pl. a Clinique. Nekem is elég problémás a bőröm és eddig ez vált be a leginkább. Én a kozmetikusomtól szerzem be.
2015. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hegekre meg jó a hámlasztás, persze inkább télen.
2015. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

arctisztító az arclemosó, de az nem hatásos hegek eltüntetésében.

egy sima ph semleges, szulfátmentes, alkoholmentes arclemosó a jó minden bőrre. pl. balea ultra sensitive waschgel.

hegekre pedig az aha hámlasztás, de nyáron nem ajánlott.

a neogranormon is nagyon sokat segíthet, valamint a la roche posay effaclar duo+ krém.

2015. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettetek!:)
2015. máj. 30. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, először tudni kéne a konkrét bőrtípusod és a bőrproblémát: szára a bpröd, vagy zsíros, esetleg kombinált, illetve mi a problémája, vízhiány, tág pórusok, akné, stb. Ez fontos, mert nagyon függ tőle, hogy milyen arcápolót érdemes használni, nem mindegy, mert egy erősen faggyúcsökkentő termék száríthatja az esetleg vízhiányos bőrt, vagy pont hogy zsírosíthat, vagy hasonlók.

Konkrét hegekre a kémiai hámlasztás jó lehet, persze akkor, ha a bőröd nem rettentő problémás. Erről a folyamatról itt tudsz olvasni: [link]

Persze, nem kell Paula termékeit venni, nem mindenkinek fér bele a keretbe (nekem sem), van olcsóbb is: CosRX BHA hámlasztó pl jó, anyukámnak durva aknéja van, sok a heg, illetve sok a gyulladt pattija, neki nagyon sokat segített.

Emellett fontos, hogy folyton használj fényvédő krémet, mert a napfény nemcsak öregíti a bőrt, de a hegeket ráadásul szépen kiemeli idővel. Erre gyakorlatilag ki kell tapasztalni, mi a jó, itt vannak tanácsok: [link]

Nekem most egy ebayről rendelt van, nagyon jók ebben a koreaiak, az Innisfree-nek vannak jó cuccai relatíve olcsón (3000 Ft táján), egy tubus nekem kihúz egy nyarat.


Kimondottan tisztítók:

-az Eucerin mélytisztítőja nagyon jó, segít beállítani a faggyútermelést és szépen tisztít: [link]

- jó lehet a La Roche-Posay Effaclar termékcsaládja, a lemosó is, de a krém is nagyon jó, nem olcsó, de nagyon sokáig elég [link]

-kimondottan aknés, gyulladt pattanásokra ezt dicsérik, de ez csak pattanásra való krém [link]

2015. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!