Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nem b**is vagy...

Szerintetek nem b**is vagy szokatlan, legalabbis ritkan latok mar ilyen hajviseletet? Többi lent

Figyelt kérdés

Növesztem a hajam.olyan hajat akarok ami nyakig erő és hátra fésülve hajpántal vagy Anélkül hordanám. Szerintetek nem b**is vagy szokatlan legalabbis ritkan látok már ilyen hajviseletet,fiatal srácoknál.?

17/fiú


2015. máj. 29. 23:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát figyelj, ha neked az tetszene, akkor növeszd meg. Vannak fiúk, akik jobban néznek ki hosszú hajjal, egy próbát megér ;)
2015. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem gáz egyáltalan...sok lány szereti a hosszú haju fiukat ;)
2015. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Épp ilyet akarok énis most :D már növesztem a hajam,már elég hosszú,szerintem nem busis,aki szerint meg az bekahhatja :D ennyi ne törődj mással.
2015. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
sok hasonló kérdés van az oldalon és a csajok többségének a hosszú a nyerő. szóval nem foghatsz nagyon mellé
2015. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne az aggasszon, hogy ritkán látni ilyen hajviseletet, mert az egyáltalán nem baj, hogy nincs vonalkód a tarkódon. Nekem picit furán hangzik egyébként ez a fejpántos hátrafésülősdi, de egy próbát mindenféleképpen megér, nem? Vannak olyan srácok, akik szinte mindegy mit csinálnak, nem fognak bˇzisan kinézni, mert egyszerűen olyan a karakterük, ezt így ismeretlenül nem lehet megmondani szerintem. Biztos, ami biztos én azért megkérdeznék 1-2 embert a környezetemben, hogy mi a véleményük, de szerintem vágj bele. Nincs veszítenivalód, ha úgy alakul a dolog, hogy mégse, akkor bármikor visszavágathatod.

18/L

2015. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha úgy nézel ki, mint Federer, akkor nem az, ha viszont úgy, mint Nadal, akkor megette a fene :D
2015. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztató válaszokat!😊
2015. máj. 30. 08:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a hosszú haj tetszik, de hajpánt nélkül.
2015. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!