Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a bajuszommal?

Mit tegyek a bajuszommal?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nagyon erős, fekete a bajszom. Mondtam anyukámnak, hogy le szeretném szedetni, de nem engedi. Aztán arra rávettem, hogy érdeklődjön utána, hogy mit lehet vele még tenni. A szőkítést ajánlották, de azt mondták, hogy attól egy idő után a bőr is kifehéredik és még jobban fog látszani. Azt állítja anyukám, hogy egy idő után úgy is kihullik. Ez igaz? Én még nem hallottam ilyenről. Mondanátok érveket?
2010. febr. 26. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szőkítést én sem ajánlom, főleg nem száj környéken. Kihullani valószínűleg nem fog. A kozmetikus volna a legjobb megoldás, nem értem anyukád miért nem engedi, sajnálom, de akkor ajánlanám esetleg a szemöldök csipeszt, ha mindenképp megszeretnél tőle szabadulni, kissé hosszadalmas, de hatásos és magadnak is megtudod csinálni :)
2010. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
2010. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem fog kihullani! valahogy vedd rá anyukádat, hogy engedje meg, h legyantázd, ez a legjobb módja, hogy eltüntesd. gyors, olcsó és sokkal kevesebb fájdalommal jár mint a csipesz. a szőkítés gyorsan elmúlik, és ha nagyon erős a bajszod, akkor semmit sem ér, illetve nagyon sok vegyianyagot tartalmaz, ami nem tesz jót a bőrödnek. Kérd meg, hogy vegyetek külön arcra való hideggyantát, és próbáljátok ki otthon, hátha úgy megengedi. én is ilyet használok, nekem bevált.

17/L

2010. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A lézert nem hiszem hogy megengedné!
2010. febr. 26. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én szemöldökcsipesszel szedem.. az a legegyszerűbb, és nem is fáj annyira. :)
2010. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
KOzmetikus+gyanta! Vagy otthon Te magadnak szemöldök csipesszel, a szőr növekedésével azonos irányban húzogasd ki! De a gyantáztatás gyorsabb! :D
2010. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom...szerintem nem hullik ki magától..:S

Én nem nagyon ajánlom a szőkítést.Rengete oka van...azt inkább nem kezdem el sorolni.Szóval a gyantázást ajánlom.Kozmetikusnál vagy akár maganak otthon.


Én a Rossmann-ban szoktam venni az x-epil nevezetű hideg gyantacsíkokat.Egy dobozba 12db (6 dupla csík) és 2 törlőkendő található.

Nekem bevállt.Igaz hetente kell vele csinállnom mert nekem nagyon hamar visszanő,de szinte tökéletesen leszedi.

Gyantázás után a dobozban található törlőkendővel szépen le lehet szedni a gyantát ami a bőrön maradt.Ha ez megvolt kend be valami nyugtató balzsammal.Én LSP csipkebógyó gyantázás utáni nyugató balzsamot használok.Nekem tökéletesen bevált.

Sok sikert!:D

2010. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! :D
2010. febr. 27. 17:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Barátnőméknél leszedtem!
2010. márc. 2. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!