Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DM hajvitamin vélemény?

DM hajvitamin vélemény?

Figyelt kérdés
Aki próbláta tudna tapasztalatot írni erről a das gesunde plus haar vital hakvitaminról? Sose volt hosszú, ezért növesztem a hajam. Gondoltam ha egészséges hosszú hajat akarok akkor érdemes rá vitamint szedni

2015. máj. 30. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem bejött, gyorsabban nőtt a hajam, amit a festett hajam lenövéséből lehetett látni, és sokkal kevésbé tört a vége. a körmeimen is erősített, gyorsabban nőttek. sajnos az arcbőrömön nem változtatott, de szerintem így is elégedett lehetek a hatással. krémmánián sok tapasztalatot lehet olvasni.

használtam a biovanne-t is, de nem történt semmi változás.

2015. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszedtem egy dobozzal, semmi változás nem történt, utána áttértem egészséges étkezésre, a hajam is sokkal szebb és gyorsabban nő azóta. Szóval azt ajánlom, jobban megéri.
2015. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem látható volt az eredménye már kb. két-három hét múlva. Rengeteg új babahajam nőtt, gyógyszer okozta hajhullásom is abbamaradt. Szerintem mindenképp megéri szedni, főleg ha nem fogyasztasz sok vitamindús ételt (én sajnos nem)
2015. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) én 3 napja szedem még csak, de remélem nekem is beválik.
2015. máj. 31. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben szedtem, de semmi változást nem vettem észre. :/
2015. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na már majdnem két hete szedem, eddig azt vettem észre a körmöm gyorsabban nő, a hajam pedig mintha kevésbé hullana, de gyorsabban nem nő
2015. jún. 8. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!