Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon el vagyok keseredve. Extrémgyorsan zsírosodó haj ellen mindent kipróbáltam, ami csak lehetséges, mégsem hatott semmi?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokat szeretnék kérni, nem olyat, amit a női magazinok közhelyekké szoktak tenni, mert már eleve rengeteg pénz, idő elment a problémámmal. Gyógyszerellenes vagyok, de kezdem azt hinni, hogy itt már csak valami hormonkezelés segítene. Ami tényleg hatott látványosan, kérem azt írjátok le! Mindent megadnék, hogy ne 12 óra elteltével lenne csatak zsír a hajam, hanem mondjuk kibírja leengedve két napig.
2015. máj. 30. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak két hetenként mosd, és ne használj mindenféle kozmetikumokat rá. Amíg még zsíros, addig száraz sampont használj, két hét után már nem lesz zsíros a hajad. Utána se mosd sűrűbben, csak ha valami miatt extra koszos lesz.
2015. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát nekem sem ért semmi ilyen tipp, az sem, ha hetekig nem mostam meg. undorító volt.

ami segített, az a skalp kezelés. egy pesti szalonban csinálnak ilyen. megvizsgálják mikrokamerával a fejbőrt, meg pakolásokkal, dermarollerrel, gépekkel kezelik. a kamerán elég durva volt látni, hogy valójában milyen állapotok is uralkodtak a fejemen, pedig igényes vagyok. : ( azóta heti 1-szer mosok hajat, tök dús és szép, előtte 2 naponta kellett mosni, viszketett meg pattik is voltak a fejbőrömön néha. a konzultáció ingyenes, és mindenről tájékoztatnak, hogy mennyi kezelésre lesz szükség, stb. nekem 3 kezelés elég volt szerencsére, 14000 ft-ből kijött. kicsit drága, de életem során már szerintem a többszörösét elköltöttem mindenféle drága, márkás samponokra, tonikokra, a csodát remélve. ez legalább segített is.

2015. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amit a második írt jónak tűnik :) Nekem még egy olyan ötletem lenne,hogy szárítsd meg mindenképp a hajad és ne használj hajvasalót. Nekem a hajvasalótól zsírosodik gyorsan. Akkor is ha nem szárítom meg rendesen és valami miatt össze kell fogni. Balzsamot semmiképp se tegyél a fejtetődre csak a hajvégekre. Vált sampont,néha az is segít amit az első írt. A száraz sampon se rossz ötlet. Ha ezek nem segítenek kipróbálhatod a kettes ajánlatát .
2015. máj. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!