Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 felett ha nincs az arcon...

30 felett ha nincs az arcon ránc akkor is kell arckrém és szemránckrém?

Figyelt kérdés

Azt mondják míg nincs gond felesleges kenegetni mert mikor kellene már nem fog semmit érni a bőrnek mert annyira hozzászokik.Ti használtok valamit?

Én most nappali,éjszakai hidratáló krémet és szemránckrémet használok megelőzésképp de nem tudom használjam e tovább vagy hagyjam abba.


2015. máj. 30. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A hidratálókrémet nem érdemes abbahagyni, mert az nemcsak a ráncok megelőzésére való, hanem a bőr táplálására, az meg ráncok nélkül is fontos. Nekem sincsenek még ráncaim, de látom, milyen jó hatásuk van a bőrömre (ha jó a termék, amit használok, akkor kevésbé húzódik a bőröm, puhább a tapintása, kevésbé feltűnően zsírosodik a kritikus helyeken, kevesebb a tág pórusom és a pattanásom). A szemránckrémmel én is meg vagyok lőve, mert a frissítő géleket szeretem a szemem alá, de nem szeretem zsírosabb krémekkel kezelni, és nem is vagyok benne biztos, hogy ezzel tényleg meg lehet előzni a ráncosodást... erre én is kíváncsi vagyok :).
2015. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nappali krém zsiros pedig kombinált bőrre valot használok nem tudom miért. Minden krém ilyen még az éjszakai is
2015. máj. 31. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

ne hagyd abba, fontos az ápolás.

esetleg próbálhatsz más termékeket, ha a mostaniak nem jönnek be.

de egyébként nincs olyan, hogy a ránctalanítókhoz hozzászokik a bőr, és akkor már nem fog hatni.

ráncoknál a megelőzés a fontos. ha már kialakul egy, azzal csak az orvos tud mit kezdeni egy adag botox-szal.

2015. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!