Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mexx Pure Life Férfi Parfüm?

Mexx Pure Life Férfi Parfüm?

Figyelt kérdés

Gimnazista koromban sok évvel ezelőtt használtam ezt a parfümöt és a kedvenceim közé tartozott.Sok helyen próbáltam keresni de elvileg már nem forgalmazzák.Szerencsére van egy tartalék 30ml-es a szekrényen de azt különleges alkalmakra tartogatom,alig használom. Próbáltam hasonló illatot keresni az internetes parfüm oldalakon található összetevői alapján,de sajnos nem egyeznek a leírások. Douglas-ban próbáltam az eladó hölgy segítségét kérni és a jelenleg kapható Mexx Pure-t javasolta,aminek semmi köze a Pure Life-hoz. Ha valaki használta korábban és tud egy hasonló alternatívát ajánlani azt nagyon megköszönném,esetleg arról felvilágosítást adni,hogy található-e még ez a parfüm valahol?


Köszönöm szépen!



2015. jún. 1. 18:51
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ez a kedvencem és sajnálattal vettem tudomásul, hogy már nem árulják sehol. Annyit tudok, hogy az utolsó adagokból dezodort gyártottak, meg tusfürdőt, ami elég gáz. Az összes magyarországi online boltban már nem kapható. Apróhirdetésről szereztem 2 sprayt (az illata ugyanaz). Beosztom életem hátralévő részére :)

Egyébként olaszban kikeverik neked (persze tudni kellene az arányokat): jázmin, szantálfa, grépfrút, gyömbér, koriander, cédrus, borostyán, tölgymoha, frézia, rozmaring, kasszia, labdanum eseteg ámbra?

2018. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!