Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos nagyon száraz és...

Sajnos nagyon száraz és töredezett a hajam, már mindent kipróbáltam, én nem változott. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az a minden?


Vágasd le a töredezett végeket, aztán vegyél kókuszolajat meg ricinus olajat. Én a kettőt (a kókuszolajból egy evőkanálnyit, a ricinus olajból egy teáskanálnyit) egy kisedényben összemelegítem, majd felviszem a hajamra a hajtövektől a hajvégekig (beledörzsölve).

Azután fóliával betekerem a fejem (értelemszerűen úgy, hogy összes hajam alatta legyen), arra törölközőt csavarok, és másnapig úgy hagyom.

Amikor nagyon rossz állapotban van a hajam, tojást és egy kevés mézet is szoktam hozzá tenni (viszont mézből tényleg csak keveset szabad, ellenkező esetben szárít).

Ezt a pakolást szoktam alkalmazni minden 2. hajmosás előtt egy nappal, aztán másnap simán hajat mosok. Fontos, hogy kizárólag olyan termékeket használj, amiken fel van tüntetve, hogy szilikon mentes. Samponból az a legjobb, ami átlátszó.

A nem kimosható termékek is szárítják a hajat. Fontos, hogy ne használj mindig mást, amit használsz, lehetőleg az is természetes anyagokból álljon. Ha használsz hajaszárítót, hajvasalót, használj előtte hővédőt, illetve ne szárítsd túl közelről a hajad.

2015. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használj argán olajat minden nap, azt nem kell kimosni mint a többi olajat és ez a legjobb hajápoló. A kimoshatókkal az a baj hogy a samponozással kiszárítod a hajad és hajhullást is okozhat.

A töredezett részt teljesen le kell vágni, másképp csak tovább törik és sose jön helyre.

2015. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Natúr joghurt a legjobb töredezett hajra!
2015. jún. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindent kipróbáltál és nem használt egyikse, akkor semmit, egyerűen ilyen a hajad szerkezete.
2015. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo!

Baromsag a ricinus olaj az a hajnovesztesre jo illetve csak zsirosit De azt meg eleg durvan

2015. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinek hogy hat, az én hajammal csodát művelt. De nézd csak meg a "Hogyan legyek jó nő" ricinus olajról szóló videóját.

2. válaszoló, hajat mosni ígyis úgyis kell...

1. voltam.

2015. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!