Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik fodrász, aki ballagás...

Létezik fodrász, aki ballagás napján hajnali 4-kor elvállal?

Figyelt kérdés
5:30-as busszal kell vidékre utaznom, hogy időben odaérjek a ballagásra... Ha előző nap csináltatom meg, annak semmi értelme, mert másnapra tönkremegy. Picike vágást, illetve beszárítást szeretnék, semmi extra. 4 óra, fél 5 magasságában sztetek érdeklődjek, vagy abszolút pofátlanság?
2015. jún. 3. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem pofátlanság,hanem butaság!
2015. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Maximum ha valami ismerosod, aki otthon csinalja. A kedvedert garantaltan nem fognak kinyitni semmilyen uzletet hajnalban, foleg olyasmiert, amihez nem igazan kell fodrasz. Levagatni le tudod akar most is, beszaritani meg mar csak sikerul otthon, a tukor elott...
2015. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha ismerős és nagyon fontos vagy neki.

Egy jó fodrász egyébként úgy szárítja be, hogy az másnap is teljesen jó! Szóval nyugodtan csináltasd meg előző nap.

2015. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Abszolút pofátlanság.
2015. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is abszolút pofátlanság.
2015. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pofátlanság!
2015. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Picike vágást és beszárítást egy tinilány is képes megcsinálni otthon magának akár... szóval menni fog neked is. Ennyi miatt egy fodrász sem fog hajnalban kelni, hacsak nem fizetsz neki triplán. Akkor esetleg.
2015. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát. sejtettem, hogy ilyen válaszok futnak majd be... :D Marhára nem tudom úgy megcsinálni, mint egy fodrász, biztos ti nagyon ügyesek vagytok, gratulálok hozzá, de az én kezem totál béna ehhez... Köszönöm a kedves válaszokat! :)
2015. jún. 3. 11:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem van az a pénz...
2015. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha maszek a fodrászod és jó ismerős is, akkor szerintem elvállalja. Legalábbis nekem elvállalták korán, bár nem 4-kor.
2015. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!