Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnam a hajamrol...

Mivel tudnam a hajamrol leszedni a fekete festeket?

Figyelt kérdés

Feketere festettem a hajamat es nem igazan tetszik, zavar hogy idosebbnek latszom tole.

Mivel tudnam elerni, hogy vilagosabb l;egyen, mert szerintem ha ujra megfestem nem fogja meg a vilagosabb festek.


2008. aug. 31. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazad van! Ha más szint festesz a feketére ugya núgy fekete marad. Én is jártam már igy. Akkor az egész hajamat kimelíroztuk, majd másnap jött rá valami kellemesebb színű festék. Nem tett jót a hejamnak, le is vágattam, mert szinte nem birtam kifésülni a végeit.
2008. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lorealnak van olyan terméke, hogy EFASOR az leszedi a hajadra ráfestett színt. Fodrászkellékesnél beszerezhető.

Remélem tudtam segíteni.

Sztem még midnig jobb, mintha az egész hajad melíroztatnád

2008. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget!
2008. aug. 31. 22:11
 4/11 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne hogy milyen ez a EFASOR termék!mennyibe kerül? Sajnos én is ugyanezzel a problémával küzöm :S Csak én szőkésbarna hajszínt szeretnék!
2008. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*kűzdöm
2008. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Holnapra megtudom nézni
2008. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a termék milyen tulajdonképpen???
2008. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Úgy értem, hogy a festéket szedi csak le és a hajszínemet kapom vissza vagy pedig leszívja teljesen?? mintha leszívatnám?
2008. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem a borotva
2008. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fodrász vagyok!Ne probálkozz otthon,sokkal rosszabb lesz.Bizd szakemberre,nagyon tönkre teszi a hajad az otthoni festegetés.Sokkal olcsóbb ha egyből elmész fodrászhoz!Az a festék leszedő se otthoni használatra való,ha nem szakember csinálja még a hajad is tönkre teszi,le fog égni a ahjad ha rosszul használod!!!IRÁNY EGY JÓ FODRÁSZ!!
2008. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!