Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alsó lábszáramat bortválom...

Az alsó lábszáramat bortválom viszont a combomat nem. A gyantán és a borotván kívűl még mit tudnék használni az adott területre?

Figyelt kérdés

Szőrös combom van és szerintem furán néz ki hogy a térdemen van egy éles csík és fölötte szőrös(mondjuk ilyenkor még nem olyan nagy gáz mert halásznadrágban járkálok kb. mindenhova). Na de ha rövidebb gatyában vagyok vagy éppen fürdőruhában akkor ez egy kicsit feltünő. Amúgy lehet hogy csak engem zavar ennyire de nekem nem tetszik.

Szóval mit csináljak vele?

Borotválni nem szeretném mert akkor megerősödnek a szőrszálak (és bőven elég ezt az alsólábszáromon tapasztalni).


2015. jún. 3. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyanta a legjobb és legegyszerűbb megoldás. Fodrászkellékesben 300 ft körül már kapsz jó meleggyantát. Vagy főzhetsz otthon is cukorgyantát akár.

Epilátort nem ajánlom ha gyengébb szőröket akarsz leszedni, arra a legtöbb nem képes.

2015. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami szőrtelenítő krémet, vagy szőkítesd ki esetleg. De a gyanta lenne a legjobb.
2015. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én epilálom, ez a módszer bevált combra.
2015. jún. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!