Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem értem! Segít a 9%-os oxi...

Nem értem! Segít a 9%-os oxi a hajszín világosítást illetően, vagy sem?

Figyelt kérdés

Több fordrászcikkest is felhívtam. Rendszerint mindegyik mást javasolt és tanácsolt.

Az egyikük váltig állított, hogy segít az oxi a másikuk azt, hogy csak a szőkítőporos megoldás segíthet de az macerásabb...

Nem értem.

Nem hiszem el, hogy egy enyhén vöröses-barnából nem lehet középszőke árnyalatot előhívni...


Kérem aki tud segítsen! Mit tegyek?


Kb most ilyen: [link]


és a cél: [link]


persze melír nélkül!


kösziiiiii :)


25/N



2015. jún. 5. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A képen az legalább 3 árnyalatú haj. De sejtem mit akarsz. Viszont otthoni festékkel nem lesz ilyen sose.

Miért nem mész fodrászhoz? Ha festett és vöröses hajad van azt szőkíteni kell és azután festeni. Ha eredeti szín, akkor nem kell szőkíteni, csak megfelelő árnyalatot kikeverni hozzá. De ez otthon nehéz ha nem vagy fodrász. És nem is éri meg.

2015. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem értesz hozz menj fodrászhoz, mert a következő kérdés meg az lesz mitcsináljak, ha leégett az egész hajam és foltos lett
2015. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fodrászom azt mondta vegyek hajszínezőt.... annyira ért hozzá, hogy semennyire ezek szerint. eddig 1x voltam nála akkor is csak azért más nem volt hirtelen...
2015. jún. 5. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mész egy jó fodrászhoz? Nem csak egy létezik.
2015. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Alapvetően nehéz jó fodrászt találni ahol lakom. Az egyik vagyonokat kér fél óra munkáért, annak nagyrészét elbeszélgeti.

Aki olcsóbban dolgozik, pontatlan... és kapkod...

Aki idősebb az nem követi a mai frizurastílust..

És vannak akik 1 fazont ismernek és azt tudják csak megcsinálni is...

Nem vagyok válogatós, de tényleg nehéz jó fodrászt találni.

2015. jún. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!