Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striás lányok/nők! Titeket...

Striás lányok/nők! Titeket mennyire zavarnak, hogy látjátok, a környezeteteket mennyire érdekli?

Figyelt kérdés

Kinek mitől alakultak ki? Tesztek érte valamit, hogy halványuljanak? Mit?(krémek,szépészeti beavatkozások,étrend,mozgás)

Szégyellitek, vagy elfogadtátok magatokat így? Strandon, vagy ahol esetleg látszanak, mennyire veszi észre a többi ember, hogy gondoljátok?

Köszi a válaszokat, a korokat légyszi írjátok oda :)


2015. jún. 5. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tinédzserkoromban alakult ki, mert hirtelen nőttem. A fenekemen van, és a combomon, már elég halvány. Engem nem szokott érdekelni, mert úgysem tudom eltüntetni. Mások észre sem veszik, szerintem, vagy ha igen, akkor nem konkrétan foglalkoznak vele. Ha meg mégis, akkor azzal sem tudok mit kezdeni. :D
2015. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég fiatalon lett a hasamon sajnos, hízás-fogyások miatt. Mindig rejtegettem, nagyon zavart. A tapasztalatom az, hogy a pasikat nem zavarja, a nők meg csak megnyugszanak, hogy nem csak nekik van. :) 36 vagyok, már nem zavar, mondjuk szültem azóta, így van "alibim". A kisebb striák combon, popsin, szerintem nem zavar senkit, és te se korlátozd magad emiatt, mert csak magaddal cs-szel ki!
2015. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szintén gyors növéstől alakultak ki, fenekemen, combomon, térdemen. Nem szégyenlem, mivel nem tehetek róla, a formátlan, vézna combomat és fenekemet szégyenlem, mert azok ellen tehetnék :D. A striák eltüntetésében nem nagyon hiszek, pláne nem krémekkel. Megelőzésnél lehet értelmük, de ami már megvan, az esetleg csak halványodik idővel.

25L

2015. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok hízás, majd terhesség.

Mindenhol van amúgy. Nem mondom, hogy tetszik, de nem izgat különösképpen (jó, a hasamon zavar, mert bár fogytam elég sokat, de így nem vehetek fel olyan felsöt, amiből kicsit kint van.)

26N

2015. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyorsan nőttem, ezért alakult ki a fenekemen, ill. picivel alatta. Engem nem zavar, elhalványultak idővel, illetve egy darabig használtam az Eucerin ph5 bőrápoló olaját, az nagyon jó volt.

23N

2015. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is gyors növéstől még kisebb koromban, illetve tavaly megszabadultam egy kis súlyfeleslegtől és továbbiak alakultak ki a fenekemen, combomon. Sajnos nem lehet őket eltűntetni. Zavar mert nem barnulnak le hanem megmaradnak világosan dehát ez van, megpróbálom elfogadni.

A legtöbb embernek van egyébként szóval nem egyedi dolog.:)

2015. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és 23/L
2015. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!