Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak sarokreszelésre lenne...

Csak sarokreszelésre lenne szükségem. Ajánlanátok pedikűröst a XIV. Kerület vagy XVI. kerület környékén, olcsón?

Figyelt kérdés

Nem szoktam lakkozni se a kezemen a körmeim, se a lábamon. (nem is nagyon szeretem, ha ki van lakkozva)


Pedikűrösnél se voltam gyakran, kb 2szer, akkor is csak sarokreszelés miatt, mert nagyon kemény a talpamon a bőr, viszket is... most próbáltam magamnak lereszelni, valami reménytelenség az egész... 1 óráig tudnám reszelni, múltkor meg olyan jól megcsinálta nekem a pedikűrös, ilyen kis vágóollóval, olyan jó érzés volt! :)


De most egy darabig nem utazom haza (vidéken csináltattam meg, ismerősnél, nem furcsállta hogy nem kell festés) hanem Pesten maradok jó ideig, ezért kellene olyan pedikűrös nekem, aki olcsón dolgozik meg nem "bánja" ha az ember csak sarokreszelést kér :D


XVI. kerületben lakom, az Örs vezér kb 12-15 p busszal, de messzebb is kimegyek, ha valaki tud jót ajánlani :)



2015. jún. 6. 23:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!