Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti meg meritek otthon mondani...

Ti meg meritek otthon mondani hogy hagy borotváljátok a lábatokat (lányok)?

Figyelt kérdés
15 vagyok, de nem merek úgy suliba és az utcára menni, hogy szőrös a lábam. Kb 7.óta mikor nem volt itthon senki, akkor leborotváltam, de hát annyira ciki lenne szamomra ha mondjuk anya látná hogy teljesen sima a lábam. Az meg magától értetődő, hogy senkinek nem sima a lába alapból. Ti hogy csináljátok. Kozmetikushoz menni is szóba johetne de azt se merem megkérni:(

2015. jún. 8. 17:28
 1/7 anonim válasza:
Jajj ne már egyszeruen csak mond meg anyukadnak h "Anya most le szeretném borotvalni a labam , mert tiszta szőr!" Meg fogja engedni hidd el légy bator ne puhany
2015. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Miért kéne bárkinek is elmondani? Nyilván nem hülyék és tudják már rég hogy borotválkozol. Természetes dolog ez már, minden lány szőrtelenít. A legtöbb borotvával. Nincs ezen semmi különös. Nem ovis vagy, hogy ciki legyen ilyesmi.
2015. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12-13 voltam, a boltban szóltam anyunak, hogy nekem is vegyünk borotvát. Vettünk. Nem kell túlparàzni, ő is nőből van.
2015. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ez nagyon alap és megérthető dolog,amit a szülők nem értenek meg manapság,hogy a gyere odalenn szőrtelenit,abba beleköthetnek,de ilyesmibe nevetséges.
2015. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy borotválod és kész. Sőt, megmondani sem kell. De egy epilátor egyszerűbb lenne.


Amúgy off: "Ti meg meritek otthon mondani hogy hagy borotváljátok a lábatokat (lányok)?"

Nem hagy, hanem hadd. Fővárosi vagy? Állítólag ők mondják mindig úgy, hogy "hagy" a "had" helyett, de még nem volt lehetőségem megfigyelni.

2015. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, amikor egy délután leborotváltam magamnak.

Igazából nem jelentettem be, de egyszer anyukám megsimizte a lábamat és akkor észrevette.

Mondta, hogy hülyeség volt, mert akkor most majd mindig kell. De ennyi.

Nem tudom, ebből miért kell olyan nagy ügyet csinálni.

2015. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 11 éves korom óta borotválom,nekem tudnak róla a szüleim,egyáltalán nem ellenzik. Annyit mondott akkor,hogy gondoljam át,mert ha elkezdem,utána már mindig kell.
2015. jún. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!