Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az Akneroxid krémről/gélről? Esetleg kell mellé hidratáló krém? Ha igen milyen és hol lehet venni és mennyiért?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem bevált a folyékony változat régebben,de nem emlékszem, hogy golyós,vagy fújós volt-e. Krémről nem hallottam!

gyógyszertár!

2015. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon bevált. elhasználtam egy tubust, teljesen tiszta lett tőle a bőröm. aztán persze visszajött egy pár, de kb. mensi előtt 2-3 pattim szokott lenni, azelőtt meg állandóan tele volt az arcom.

kell mellé hidratáló mindenképpen. nekem nagyon zsíros a bőröm, de az akneroxid erősen szárít, így még nekem is kellett mellé hidratáló. ajánlom a balea ultra sensitive arckrémeit (több is van, 1000 ft körül), vagy drágábból a bioderma sensibio ligh-ot, vagy a la roche posay toleriane ultra fluidot (4000 ft körül).

meg akneroxid mellé kötelező nappalra fényvédőt használni, még télen is. bioderma, uriage fényvédők váltak be nekem.

2015. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ja és itt egy jó kis cikk hozzá:

[link]

2015. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Esetleg milyen hidratáló krémet ajánlanátok mellé? És hol lehet venni és mennyiért?
2015. jún. 13. 18:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj, és még valami. Mindenképpen kell mellé fényvédő? Ha igen, milyet ajánlotok és mennyibe kerül? Esetleg valaki tudna segíteni, hogy mi is az a fényvédő pontosan és hogyan kell használni?
2015. jún. 13. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a fényvédő az a naptej végül is, védi a bőrödet az uv sugarak ellen. erre azért van szükség, mert az akneroxid hámlaszt egy kicsit, ami miatt sérülékeny lesz a bőr, és akr télen is leéghetsz, ha nem védekezel fényvédővel az uv ellen. nyáron még inkább fontos ez, épp emiatt sokan nem is mernek nyáron akneroxidot használni.

itt vannak a legjobb fényvédők:

[link]

mindenkinek más válik be. patikában szokott lenni több termékből minta, érdemes azokat kipróbálni, hogy melyik jön be, meg olvass sok véleményt.

hidratálóból én a balea ultra sensitive arckrémeket ajánlom, nem drgák, több is van belőlük, olvass utánuk krémmánián, hogy lásd, neked melyikre lenne szükséged. drágábból nekem a bioderma sensibio light tetszik még.

: )

2015. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez tényleg nagyon hasznos! Még egy kérdésem lenne. Fizikai vagy kémiai fényvédő kell az Akneroxid gél mellé?
2015. jún. 14. 10:23
 8/8 anonim ***** válasza:

az mindegy. a kémiai könnyed érzet, nem hagy fehér réteget mint régen a naptejek, de nem mindenkinek szereti a bőre. ha nem szereti, akkor csípi a szemet. ez esetben kell fizikaira váltani.

nekem jól bírja a bőröm a kémiait hálisten. : D

2015. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!