Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sokáig növesztem a szakálla...

Ha sokáig növesztem a szakállam "kócos", "elvadult" lesz. Mivel ápolhatnám, mit tehetnék rá, hogy tartós és formázható legyen?

Figyelt kérdés

Ha sokáig növesztem a szakállam elvadul, a szőrszálak állnak mindenfelé, ami így elég ápolatlan hatást kelt. Mivel most sajnos sok helyre fog kellenem mennem, ahol a kinézet is számít, és nem akarok megválni a szakállamtól, így tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit tehetnék a szakállamra, hogy mondjuk a szőrszálak az archoz simuljanak, mint zuhanyzás után, nedvesen.


Hajzselé ugye alapból kilő, attól összeragadt csomók lennének, nem mellesleg, nem is ide való szerintem.


Esetleg valamilyen lakkal, vagy hasonlóval?

Nincs nagy, kb. 1 cm-s szakállal rendelkezem, ezt kellene rendbe szedni. :)


2015. jún. 12. 12:51
 1/3 anonim válasza:

szakállra olaj, vagy wax (ez össze is tartja)

[link]

hajwax sem jó, mert az arcbőrnek nem biztos, hogy jót tesz.

egyébként, ha ilyen hossz mellett kócos, akkor vágd rövidebbre, mert nem mindegyik szál elég hosszú, azért tűnik kócosnak. nem kell sokat rövidíteni, akár egy éles ollóval levághatod az elálló szálakat (érdemes nedvesen)

2015. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg 5 mm-es, de nekem is kócos és szerintem mindenkinek aki nem ápolja. Magától nem lesz egyenes. A szakáll ápoló wax-ra írják, hogy jobban lehet igazítani vele. Most fogok rátérni az ilyenre. A zselét azt felejtsd el! Az egy kezdetektől fogva ökör találmány. Árt mint használ.
2015. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. júl. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!