Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért sokkal drágább a nőknek...

Miért sokkal drágább a nőknek a fodrász mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajtól függ mennyit kell fizetni, pl hosszú hajú férfi többet fizet mint akinek csak a hajnyírót kell végigtolni a fején.
2015. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert időben több egy női haj, már csak a szárítás miatt is. Azért ahhoz, hogy jól nézzen ki egy szép női frizura azt úgy is kell beszárítani és ez idő.:)

Egy férfi hajat is be kell állítani meg alaposan levágni, de azt elég gyorsan meg szokták oldani a fodrászok 10-15perc alatt, míg egy nő akár 1óráig is ül a fodrásznál.


De amúgy ezt én sem értettem sokáig fodrászként. Szerintem sokkal könnyebb egy hosszú hajat levágni+szárítani, mint egy rövidet. Vagy legalábbis én mindig így éreztem, de ez egyén függő ki mit szeret.:)

2015. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi időt tölt vele a fodrász. Nekem letolja 15 perc alatt és fizeten 1500-at, míg egy nő jóval több időt vesz igénybe
2015. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ár attól is függ, mennyi időt tölt el vele a fodrász, és mennyi anyagot használ el rá. Egy férfinak nem kell annyi finistermék, max. zselé vagy wax. Mindenkinek megvan a kiszámolt rezsióradíja, amit meg kell keresnie, hogy megérje dolgozni.
2015. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!