Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiaknak is érdemes...

A férfiaknak is érdemes leborotválniuk a lábukat így a nyári forróságban?

Figyelt kérdés
A nagy melegben eléggé zavaró a hosszú szőrzet, és talán a láb is jobban barnul akkor, ha csupasz. Mit gondoltok erről? vagy akkor már gyantázás?

2015. jún. 13. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne, egy férfi láb legyen szőrös..plusz az a szőr nem is melegít, úgyhogy tök felesleges.
2015. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nincs annál csúnyább, ha egy férfi lába borostás. Akkor már legyen igazán szőrös.

Amúgy mindenki azt tesz amit akar, de a lábszőr nem akadályozza se a barnulást, se nem segít a melegben. A hónalj szőrtelenítés még oké, tényleg nem annyira büdös, de a láb pénzkidobás...

2015. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ne legyen egy férfiláb szőrös.
2015. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De nektek lányoknak olyan jó érzés lehet, ha csupasz a láb és a szellő éri a bőrt... :D tavaly nyáron egyszer levágtam és tök jó érzés volt úgy bringázni. Viszont, amikor izzadt akkor csúnyábban nézett ki, hiszen látszott, ahogy folyik rajta a víz.
2015. jún. 13. 16:50
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

ha neked bejött, akkor szedd le a szőrt.

aki ilyenekért megszólna, az buta. : D

2015. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Én külsőre igényesnek tartom magam, de a lábamat soha nem borotválnám le.

F

2015. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen ahogy írjátok egyébként nagyon rondán néz ki az, amikor nő vissza és borostás lesz..
2015. jún. 13. 17:26
 8/25 anonim ***** válasza:
De mi az a két perc, amíg végighúzod rajta a borotvát?
2015. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Nem az idő itt a lényeg utolsó. Szerintem, ha létezik valami igazán homokosan kinéző dolog, akkor az egy szőrtelen férfi láb. de ez csak az én véleményem persze.
2015. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
Férfi nem borotvál önként lábat, csak kötelességből....
2015. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!