Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Venita Henna color hajszinezőv...

Venita Henna color hajszinezővel 12 évesnek is be lehet festeni a haját?

Figyelt kérdés
Azért hennásat vettem mert nem roncsolja a hajam és hát tizenkét évesen nem akarom hogy roncsolja,de viszont változtatni akarok a hajamon le is fogom vágatni és gondoltam akkor fessük be de anya csak úgy egyezett bele ha keresek olyan módot hogy ne roncsolja.Megtaláltam és csináltam is allergia tesztet nem vagyok allergiás rá de azonban a dobozra hogy 16 éven felülieknek ajjánlott mostz akkor nekem tilos vagy miért .Miért pont csak ajánlott mi lessz ha befestem vele a hajam.A válaszokat előre is köszi de olyat ne irjatok hogy még pici vagyok ehez .

2015. jún. 14. 17:23
 1/7 SweetLady ***** válasza:

Hát nöm tudom

egyébként henna után a többi hajfestékre lehetsz allergiás ha váltasz majd

(én ezt így hallottam aki jobban tudja :'D az írjon mástXD)

2015. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még egy pár évig nem szeretnék váltani de ugyértem nem hullik ki a hajam, bár azvan irva rá hogy ápoló
2015. jún. 14. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A venitának semmi köze a valódi hennához, ugyanolyan, mint bármelyik hajfesték.
2015. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vattacukor1234 válasza:
50%
én 15 évesen kezdtem Hennázni szerintem nem lesz tőle semmi bajod :) max vegyél ténleges csak nővényi hennát
2015. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A neve megtévesztő, mert ez nem henna, hanem hajfesték, szóval káros és tartós is, nem fog kikopni teljesen sose.

16 év alatt nem szabad hajat festeni szülő engedélye nélkül, ezért van ráírva a dobozra is gondolom, fodrász sem festhetné be a hajad.

És én mondjuk azt sem értem 12 évesen minek a hajad festeni? Ilyen korban a legszebb az ember haja, gyerek vagy, festett hajjal bénán fogsz kinézni, csak azért mert egy gyerekhez ez még nagyon nem illik. Tehát befested, károsítod és még rosszabbul is fogsz tőle kinézni, ennek mi értelme szerinted? Aztán vagy fested minden hónapban újra, vagy lenőtt és igénytelen hajad lesz. Vagy levágod 2 centisre és megszabadulsz tőle. Az sem túl előnyös egy lánynak.

2015. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A venita hajfestékben van henna is, de nem csak az. Tele van cseszve mindenféle kémiai anyaggal.
2015. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat gondolkodtam és arra jutottam hogy nem de levagatni már levágattam szerintem jol döntöttem
2015. jún. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!