Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen egyéb módszerek vannak...

Milyen egyéb módszerek vannak az intim szőrtelenítéssel kapcsolatban, mint a borotválás?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,gyantázás vagy valami krém.

Amúgy fiú vagyok,de a borotválás már odatesz a bőrnek.

Szóval,ezért érdeklődöm.

Tanácsokat is elfogadok,pl:mivel kenitek be borotválás után,stb.


2010. febr. 28. 18:07
 1/9 anonim válasza:
van külön rá krém vagy pedig olyan borotválógél ami puhitja a bört. a krém alatt azt értem hogy felkened és van hozzá egy kis műanyag lapszerűség és azzal huzod végig és magától borotválásnélkül lejön a szőr
2010. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyantázhatod, de szőrtelenítő krémmel is leszedheted, amit felkensz, leégeti a szőr tövét, majd spatulával leszeded a szőrt.

Gyanta / borotva után a bőrödet körömvirágkrémmel, Nivea borotválkozás utáni balzsammal vagy Aloe Verás spray-vel fújd be. Testápolóval, egyéb krémmel ne kend be, mert begyulladhat tőle.

2010. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként éppen erről a krémről akartam hallani!

Nem hittem,hogy ilyen valóban létezik!

Kérdés,hogy ezt lehet-e az intim zónán vagy zónában is használni,hiszen nem szeretném,ha leégetné a fütykösöm!:)

2010. febr. 28. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Intim területre van speciálisan erre való szőrtelenítő krém, a neve Depilan Intim szőrtelenítő krém, és fiúk is használhatják. Rossmannban, Auchanban stb-ben beszerezhető :)
2010. márc. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót!

A krém használat(szőr eltávolítás)után is kell valami bőrnyugtatóval bekenni a bőrt,ugye?

2010. márc. 1. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én azokat ajánlom amiket fentebb írtam, de a boltban számtalan ilyen ápolószer van (csak testápolót meg ilyesmit ne tegyél rá)
2010. márc. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm!
2010. márc. 2. 17:25
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha használnám azt a Depilan intim krémet,az mennyire eredményezne tartós csupaszságot?

Tehát,kb.mikor kellene újra használni a krémet?

Esetleg hetek múlva?

Vagy akár 1 hónap?

2010. márc. 21. 15:52
 9/9 anonim válasza:
A depilan nekem kb 1 hétig tökéletes!
2010. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!