Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Joanna hajszínezőről mi a...

Joanna hajszínezőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Végre találtunk szőke hajszínezőt. Joanna márka, gyöngy szőke színű, vettünk 2 darabot. 4-8 hajmosástól kijön.

Ti megvagytok elégedve ezzel a márkával? Esetleg a hajszínezőjével? Ugye nem teszi tönkre a hajat? Van még egy kis vörös hajszínező a hajamba (eredetileg narancssárga de a hajamon vörös) azt is átfesti?

14/L

Ui: Most nem kérem a kritikákat hogy minek festem a hajamat stb. Anya megengedte és pár mosástól kijön


2015. jún. 15. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is joanna szőke színezőt használtam, ez egy lila színű sampon volt tasakban, sárgás árnyalatot tünteti csak el a szőke hajból. Tehát ha vöröses a hajad azon ez nem fog segíteni. Ugyanaz mint a hamvasító samponok. Vörösséget nem lehet színezni, azt le kell szívatni vagy hajradírt használni.
2015. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az eredeti hajszinem hamvas barna egy kis szürkével, az előző hajszinező már kezd kikopni de azért még van benne nagyon kicsi vörös

Kiváncsi vagyok milyen lesz:)

2015. jún. 15. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:

a joanna szőkék nem látszanak annyira, a barnák jobban.

ha most még egy kicsit narancsos, vörös, akkor azon csak hamvasítani fog szerintem. én sárgás szőke hajra tettem egyszer a gyöngyszőkét, nekem is csak hamvasított, nem világosított.

2015. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy színező sampon, nem világosít semmit a hajon, alapból világosszőke hajra való. A te hajaddal nem fog semmit csinálni.
2015. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kimosható színező, a kicsit festett vöröses, eredetileg barnás hajadat nem fogja befogni.
2015. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vörös és a fekete hajszíntől lehet a legnehezebben megszabadulni, még akkor is, ha színező. A szőke nem nagyon fog látszani.
2015. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Este lehet befestjük, kíváncsi vagyok :)

2015. jún. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!