Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az? Valaki segítene?

Mi az? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sajnos tépkedem a hajam.Tudom,beteges.De teszek ellene! Egyre kevesebbet szedem a hajam hála az égnek,kezdek leszokni róla.A kérdésem az lenne,hogy mivel szálanként téptem és a végén kijött ilyen pici de hosszúkás fehér valami ami tapadt a kezemhez.Mi az?

És a hajhagymástól kitépett haj visszanő?Mert sokan azt írták,hogy "ha kiveszed a tulipán hagymáját,visszanő?"

nagyon megijedtem mert gyönyörű,hosszú,vastag hajam volt és jelentősen vékonyodott.

19/L



2015. jún. 15. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni nekem is ez a rossz szokasom de mara mar leszoktam. Az a feher valami valoszinuleg a hajhagyma es ami ratapadt hajzsir. Vissza no nem kell magyon panikba esni. A vekonyodas okat en se tudom (nekem nem volt ilyen), de van ilyen halolaj tabletta ami erositi a kormot, hajat es jobb lesz a borod is tole.
2015. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!