Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig borotváltam a lábam,...

Eddig borotváltam a lábam, most áttértem epilátorra, viszont borzalmasan csúnya a lábam tőle, kiütéses lett nagyon és nehezen múlik. Ez csak az első pár használatnál ilyen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez a szőrbenövés ami begyullad és egyre rondább lesz majd, ha kivakarod még heges is leszel. Használj aha savas hámlasztót hogy ne nőjön be a szőr. Vagy térj vissza a borotvára. Valószínűleg jobban jársz.
2015. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem értek egyet az elsővel.én évek óta epilálom,az elején nagyon csúnya volt,piros pöttyök voltak rajtam mindenhol.azonban ez már teljesen elmúlt,esetleg ha valamiért sok idő után epilálok ismét,kicsit kipattogok,de nem vészes.
2015. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!