Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ballagási műkörmöket linkelnétek?

Ballagási műkörmöket linkelnétek?

Figyelt kérdés

Ma megyek a körmöshöz de még nem tudom hogy milyen legyen

Valami francia manikűr, meg ami illik a ballagáshoz.



2015. jún. 17. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ballagáshoz a természetes köröm enyhe lakkal illik! Az nem divatbemutató!
2015. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerű francia kis díszítéssel minden alkalomra jó.

De igazából szerintem olyan csináltass, ami neked tetszik. Ne érdekeljen, hogy mások szerint "túl kihívó".

2015. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elsőnek:nem azt kérdeztem hogy illik-e a műköröm!

másodiknak:köszi a normális választ :)

amúgy is nem csak a ballagás miatt csináltatok, hanem a ballagásom után fesztiválra is megyek :)

2015. jún. 17. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a francia teljesen jó, az mindenhez illik és tényleg szép, olyan letisztult. Esetleg kérhetsz rá valami csillámot vagy strasszot, mintát. Mondjuk nekem a sima francia tetszik legjobban. Viszont szerintem is, akár csinálhatsz valami színeset is, nem kimondottan ballagásit, ha azok amúgy jobban tetszenek mert úgysem csak azon az egy napon lesz a kezeden, hanem sokkal tovább.

Nekem például ezek tetszenek:

[link]

[link] (mondjuk másik színben)

[link]

2015. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!