Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha bedaueroltatnám és nagyon...

Ha bedaueroltatnám és nagyon felugrik, mondjuk a vállamig azt lehetne orvosolni? Tényleg ennyire rossz a dauer mint ahogy sok helyen láttam? Lehet szép is egy dauerolt haj?

Figyelt kérdés

Hát középig érő barna hajam van,de nagyon kevés, arra gondoltam azzal segítenék rajta ha bedaueroltatom, viszont félek, hogy olyan leszek tőle mint egy pudli. ://

14/L



2015. jún. 20. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,lehet nagyon szép is, nem feltétlenül lesz pudlis!Lehet hullámos, göndör,nagy fürtökkel is.


Csak nagyon jó fodrászt kell tudni választani!

2015. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hátközépig érő hajból nem lesz mikrofonfrizura, annyira nem fog tudni felugrani. A súlya pont hogy lehúzza.
2015. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, ilyen hossz mellett kevésesélyed van pudlinak lenni.

Nekem volt daureoltatva a hajam, szintén azért mert hihetetlen kevés van, de én nagyon nem szerettem. Sok elônye volt, pl nem kellett annyit mosnom, mert lassan zsírosodott. Viszont utáltam, hogy nem lehetett fésülni. Persze lehet szép is, ha ügyesen ápolod, de sokat kell, hogy ne úgy nézzen ki, mintha valami kócos csula lenne a fejeden. Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim. Aztán azzal némileg javítottam a fejemen, hogy nem szárítottam be, hanem hagytam magától megszáradni, így sokkal lágyabbak voltak a hullámok benne és nem ugrott össze. ^^ (mert hozzáteszem nekem rövidebb hajam volt szóval instant mikrofonizált hajzat)

2015. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!