Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beteges és fura hogy férfi...

Beteges és fura hogy férfi létemre olyan csupasz testet akarok mint amilyen egy nőé?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom betegesnek. Mindenki a saját testében kell hogy éljen, joga van hozzá, hogy azt a testet olyanná formálja, ahogy neki tetszik. Ha csupasszá, akkor csupasszá.
2015. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeintem nem valami szép és vonzó ha egy férfi mindenhol kopasz! Láb,kar sztem mindenképpen legyen szőrös! Minden más lehet kopasz, de láb/ kar nemár! :) 23N
2015. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Furának mindenképp fura, számomra nem is vonzó, de a Te tested. Ha így érzed jól magad..
2015. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is jobb érzés "simának" lenni, arra figyelj hogy ne borotválj mert attól csúnya és durva tapintású lesz. Gyanta, epilátor, ha megengedheted magadnak akkor villanófényes kozmetikai kezelés.

Szerintem nincs ebben semmi rossz, én nem érzem magam betegnek emiatt, haverok között is van aki itt-ott leszedeti a szőrt, ízlés dolga.

2015. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Én sem tartom betegesnek, ha egy férfi csupasz testet kedveli. Nincs ebben semmi kivetni való. Én nagyon nem szeretem, ha az egész testem szőrös. Sokkal jobban szeretem a simaságot, mert így jobb a közérzetem. A testeddel te rendelkezel, ha csupasz akarsz lenni, akkor nyugodtan szőrtelenítsd, hiszen ma már ez is hozzátartozik a férfiak jó testápoltságához.
2015. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!