Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvégem nagyon világos...

Szintia0120 kérdése:

A hajvégem nagyon világos szőke volt, szinte már fehér, és megcsináltam rózsaszín krepp papírral, úgy tudtam hogy pár mosás és kijön. Már vagy 25ször megmostam és még mindig tiszta rózsaszín. Valaha ez még ki fog jönni, vagy ki kell újra szőkítenem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vágd le a végét és kész. Kijönni nem fog a szőkített hajból, ha újra szőkíted akkor meg letörik és iszonyat ronda lesz. A krepp papír nem hajszínezésre való...
2015. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak vállnál kicsit hosszabb a hajam,nem fogom levágni
2015. jún. 24. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne szőkítsd ki újra, semmi esetre sem.
2015. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Márpedig az lesz a vége... Mivel már fehéres volt a hajad, ez azt jelenti, hogy károsodott a haj külső része, így a pigmentek jó mélyen be tudtak jutni a hajad belső részébe. Onnan pedig nehezen jönnek ki. Ha megint szőkíted, teljesen tönkreteszed azt, ami már úgyis sérült.
2015. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!