Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz hajra és pattanásos...

Cunciii kérdése:

Száraz hajra és pattanásos bőrre a tiszta száz századlékos argán olaj vagy a jojoba olaj a jobb? Mivel olvastam hogy argán és jojoba olaj is jó a pattanásokra, melyik szivódik fel legjobban? Melyiket lehet hajmosás után is használni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia en arganolajat hasznalok a hajamra es a boromre. A hajam sokkal de sokkal puhabb es kevesbe torik, a borom pedig nem szaraz, a pattanasokra hat nem tudom, nem sok pattanasom van, viszont a foltokra nagyon jo meg a pirossagra 😊 en tuneziaban vettem meg 100%os arganolajat, amit ott csorgattak ki elottem egy kis faluban. Az itthoni arganolajakrol nem tudok nyilatkozni, de en az arganolajra szavazok!!
2015. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, és hogy használod a hajadra? hajmosás után vagy előtt?:)
2015. jún. 25. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
A jojoba jobb pattanásokra, az argánolaj sokkal sűrűbb, gazdagabb, én azt csak szemkörnyékre szoktam tenni, mert zsírosít/pattanásos leszek.
2015. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát pedig én mindenhol neten azt olvasom hogy az argán olajnagyon jó pattanásos aknés bőrre, meg nem tömiti el a pórusokat :)
2015. jún. 25. 15:06
 5/11 A kérdező kommentje:
2015. jún. 25. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csak argánt használok hajra, arra nagyon jó. Száraz hajra kell kenni pár cseppet és szép puha, egészséges lesz tőle ha rendszeresen használja az ember. Én minden nap kenek a hajamra, mert az enyém szőkítve van és nagyon töredezett miatta régen... de már nincs ilyen gondom.
2015. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"hát pedig én mindenhol neten azt olvasom hogy az argán olajnagyon jó pattanásos aknés bőrre, meg nem tömiti el a pórusokat :)"


Oké. Én meg ezt tapasztaltam a saját pofámon, kedves cunciii, ez meg egy olyan oldal, ahol tapasztalatokat és véleményeket osztunk meg. De ha ennyire vágod, akkor minek írsz ki kérdést?

2015. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem tudom neked mitől okoz az argán olaj pattanásokat amikor nem tömiti el a pórusokat, komodogén indexe(hogy mennyire okoz pattanásokat 4-től 5-ig) neki 0, a jojobával ellentétben aminek 2. Amúgy már eldöntöttem hogy argán olajat veszek, csak azért kiváncsi voltam ti mit gondoltok.
2015. jún. 25. 15:58
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is fura, ha az argán olaj pattikat okoz valakinek, mert a komedogén indexe 0. viszont attól még egyéni érzékenység előfordulhat, talán a válaszadó is emiatt lett pattis az argán olajtól.

a jojoba 2-es indexű, de nekem sosem okozott pattikat.

a jojoba jobban felszívódok a bőrbe, az argán nem igazán.

2015. jún. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lehet túl sokat tesztek az arcotokra egyszerre :) nem? de amúgy milyen?
2015. jún. 26. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!