Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajamat levágatnám és...

Hosszú hajamat levágatnám és eladnám. Megbízható fodrászszalont ismer valaki Pesten?

Figyelt kérdés

Barna, kb. 45-50 cm.-t vágatnék.

Megbízható, precíz fodrászt keresek, aki levágja, fodrászszalonban a hajamat, korrekt árat ad érte, nem néz hülyének, és utána formára vágja (persze azt nem ingyen).



2015. jún. 27. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
"Nem néz hülyének" :DDD Miért nem adod inkább oda a rákos gyerekeknek?:( abból nem jönne pénz, de kicsit nemesebb dolog, szegénykék önbizalma pedig nőne.
2015. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert nem találtam megbízható szervezetet. Nehogy azt hidd, hogy ez csak tegnap pattant ki a fejemből. Mondani könnyű...

Legutóbbi próbálkozásomkor két héten keresztül jártam be a fodrászhoz, hogy adjon egy időpontot, és csináljon valamit, végül elkérte a telefonszámomat, és biztosított róla, hogy másnap felhív.

Újabb 3 hét telt el.

Van aki meg egyszerűen nem is vállal...


De a kérdésre nem tudsz válaszolni mi?

2015. jún. 28. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Itt van egy cikk, amiben konkrét címek vannak az adományozással kapcsolatban.

Ha mégis pénzt szeretnél érte, érdeklődj hajhosszabbítóknál, szerintem az jobb, mert nem minden fodrász foglalkozik ezzel.

2015. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekrák Alapítvány, na persze. Sokkal több hajat kaptak már, mint amennyi parókát készítettek.A helyzet az, hogy ez a hajas mizéria inkább reklámfogás. Nem szokták kérni a gyerekek. Kezelések idején többször is kihullhat a haj, de ilyenkor közösségbe sem mehetnek. Későbbiekben, a kezeléseket befejezve legfeljebb az agydaganatosaknak lehet rá szükségük, mert az ő hajuk nehezebben nő ki, van amikor 1-2 évet is kell rá várni. Ők viszont nagyon kevesen vannak. (A haj 30 cm hossz fölött értékesíthető.) Ha az adományozás a szándékod, inkább parókakészítőt keress!
2015. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, sajnos nekem is ez a benyomásom... :(

Nagyon szívesen odaadnám a hajam ingyen, ha tudnám, abból mindből parókát csinálnak, és SZINTÉN INGYEN

2015. jún. 29. 09:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, sajnos nekem is ez a benyomásom... :(


Nagyon szívesen odaadnám a hajam ingyen, ha tudnám, hogy abból mindből parókát csinálnak, és SZINTÉN INGYEN adják oda egy beteg kisgyereknek.

De azért nem vagyok naiv :(

Majd ha én adhatom át annak a kisgyereknek személyesen!

2015. jún. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!