Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanások nagyon makacsak....

Vlagyimir Rosztov kérdése:

A pattanások nagyon makacsak. Már probáltam használni ellene kozmetikust. Aztán jött az ilyen törlökendő, aztán jött az ilyen lötty amit valami pamacsra kell önteni. Mit tegyek ellene? (több lent)

Figyelt kérdés
akkor tudom ez az oldal tele van vele néztem de nem használ semmi, citromot?? , vagy mit tegyek már? használtam epret is az se segitett..., bármit megteszek !!akkor volt hogy megszurtam és vérzett nagyon...Most már használhato modszer kellene... esetleg ha pl citromot mondtok akkor hogyan? 1 cseppet?? Meddig? részletesen mindent... nagyon részletesen , tehát?
2015. jún. 27. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

"próbáltam használni ellene kozmetikust" - ez nagyon tetszik :D


Egyébként ha súlyos a helyzet, bőrgyógyász, rengeteg oka lehet

2015. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XDDD tudom viccesen fogalmazok XD nem szedek én fogalmazás gátlót ... hát mostmár basszus az lesz...
2015. jún. 27. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
hát hogy ne legyen több pattanásod az ellen próbáld azt hogy nem eszel glutén és laktóz mentes kajákat. legalább 2 hétig. ha elmúlik a bajod akkor megvan a probléma forrása. a másik hogy eltüntesd a foltokat arra Dermabráziós arccsiszolás általában 6e ft/alkalom, vagy aha savas arcpakolás. ez kb egy ezressel drágább kozmetikusnál. De a lényeg h tudd mitől vagy pattanásos.
2015. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nőgyógyászt mondtam, hanem bőrgyógyászt :D


Amugy magyar származású vagy? Nem szívatásból, tényleg érdekel

2015. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

menj el bőrgyógyászhoz, ő ad külső kencét vagy gyógyszert, majd vizsgáltasd ki, van-e tej-glutén érzékenységed, rossz fogad, hormon problémád.

használd a krémet, amit a doki javasolt.

2015. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!