Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány cm-t nő a haj sörélesztő...

Hány cm-t nő a haj sörélesztő tabletta szedése mellett?

Figyelt kérdés
Eddig nem szedtem semmilyen hajnövesztő szert és 7 hónap alatt kb 10 cm-t nőtt, mennyivel fog gyorsabban nőni, ha napi 4-5 tabletta sörélesztőt szedek? Számít ha többet veszek be belőle?

2015. jún. 28. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanannyit, mint soreleszto nelkul. Hiaba akarod nagyon, a haj novekedesenek utemet nem tudod gyorsitani. Nem, sehogy sem. Nincs 'csodatabletta', nincs 'tudom hogy nem lehet, de megiscsak nincs valami szer', nincs varazslas. A hajad pont olyan tempoban no, ahogy a genjeid meghatarozzak, atlagosan napi 0,3-0,5 mm-t.
2015. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

érdekes,mert eddig mást hallottam

Ma vettem Natur Sörélesztő tablettát, amiből napi 15-t kell bevenni, de inkább Bioformot szeretnék venni

Más tippek vannak még a haj gyorsabb növekedéséhez? Havi 2-3 cm lehetséges? Ha igen, hogyan? A riciniusolajat mondják sokan, de attól nem fog zsírosodni a hajam? Valamilyen más/jobb étrendkiegészítő? Házi hajpakolás? A tojás tényleg használ?

2015. jún. 29. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő, van, akinek gyorsabban nő sokkal, van, akinek meg nem. Ezt nem lehet előre tudni.
2015. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a ricinus olajtól több kis pihés új hajszálam nőtt, és az új hajszálak megjelenési gyakorisága is gyorsabb lett.

Meg nő gyorsabban is.

Ezt onnan látom, hogy eredeti középbarna hajam, festve van középszőkére.

Szombaton festettem fodrászatban (tehát 3 nap telt el), és a homlokomnál ahol ricinusolajjal kenem , ott már 1 mm látszódik a szőke festett rész alatti barna rész :)

pont rávilágít a fürdőszobai lámpa, és jól kivehető a növekedés. :o)


Én patikában vettem pipettát, és csak 1-1 cseppet teszek a ricinusolajból a fejbőr egy területre, és azt szétkenem-már amennyire tudom és a fejbőrbe masszírozom. (én a haj többi részére nem teszek, mert az már tényleg macera számomra, mert irtóra ragad az egész, nehezen tudom eloszlatni. Úgyhogy ezért csak a fejbőrre rakok, hajhagymákhoz).


Lemosással nincsen gondom. Sima sampon. (nekem most festett hajra való Loreal Elseve piros tubusos van).


Vitaminból Dr Chen féle kollagén, vagy haj-bőr-köröm, vagy DM boltban veszek "das gesunde plus" kapszulát.


Sörélesztőtől picit jobban lehet hízni, ha gyakran eszed :)))) de lehet hogy jó bőrre, hajra...

2015. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!