Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok valamilyen tanácsot...

Tudnátok valamilyen tanácsot adni borotválkozáshoz?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon érzékeny a bőröm, minden borotválkozás után(lábak, hónalj, intin) kipattogok és nagyon fáj is... ezért csak olyan jó 2hetente tudok borotválkozni, de szeretnék ezen változtani, ezért titeket kérdezlek hogy valaki esetleg nem e tud valami jó krémet vagy valamit ajánlani?
2015. jún. 28. 23:18
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Milyen borotvát használsz?

Milyen krémet?

Mivel kezeled utána?

2015. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyhasználatos borotva, dm ballea borotva hab

Nemhasználok semilyen krémet, próbáltam már nivea babapopsi krémet a kipirosodasra, de nem mult el :(

2015. jún. 28. 23:39
 3/6 opened paradise ***** válasza:

Kezdetnek vegyél egy jobb borotvát.

Fürdés után csináld.

Ja és vegyél valamilyen hidtratáló/bőrnyugtató krémet.

Ha ezek se,akkor gyanta,vagy elektromos.

2015. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Ja és szálirányba!
2015. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy jó borotvát (pl. gilette venus), meg valami jó gélt
2015. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmondom, én hogy csinálom, hasonló problémám volt. Szerencsére csak volt.


Mindig a kádban borotválkozom, fürdés után, jó meleg vízben. A szőr és a bőr ilyenkor felpuhul. Soha ne csinálj olyat, h csak úgy sebtiben lehúzod a lábad, mert sietni kell! Mielőtt nekikezdesz, dörzsöld át a bőröd valamivel, mondjuk mosdókesztyű vagy testradír, szóval valami durvább anyaggal, hogy minden szőrszál rendesen elő tudjon bújni. CSak tiszta borotvát használj, ha többször használod, mindig fertőtlenítsd le gyógyszertári alkohollal vagy forró vízzel. Én növekedéssel ellentétes irányban húzom le, próbáltam megegyező irányban is, de úgy nem szép a végeredmény. Mindegy, h borotvahabot vagy csak egy kis tusfürdőt használsz, a lényeg, h borotválás után kend át a lábad alkoholos vattával és ne testápolózd be azonnal, hanem várj egy órát, fél órát. Minél többször radírozod, borotválod a bőrt, annál ellenállóbb lesz a későbbiekben, mert megvastagodik a felső hámréteg egy idő után.

2015. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!