Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, kb. köldökig érő...

Hosszú, kb. köldökig érő hajam van. Tudtok mondani valami hajápolási tippet?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem csinálok vele semmit, hetente 1x megmosom (alig zsírosodik), balzsammal is átmosom és ennyi. Szeretném, hogy fényesebb, simább legyen, illetve hogy ne kezdjen el töredezni. Mit javasoltok?
2015. jún. 29. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Balzsammal csak a végeit kend be. A töredezésre nem tudok mit mondani,mert ezzel én is szenvedek :(

17L

2015. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy idő után mindig fog törni a vége. Időnként vágass le belőle 1-2 cm-t, hogy ápolt legyen.

Mást nem nagyon kell vele tenni. Használj jó sok hajbalzsamot. Próbáld ki, hogy neked melyik a legjobb. Nekem is valamelyiktől tök szép sima lesz, valamelyik meg nem ér semmit sem.

2015. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha még nincs baja a hajadnak hagyd a balzsamokat,vagy olyat vegyél amibe nincs szilikon,inkább olajozd.
2015. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!